Održano Međužupanijsko natjecanje učenika automehaničara

Autor: Maja Volenik, Unknown , External , 28. 2. 2012.

U petak 24. veljače 2012. godine održano je XIV. Međužupanijsko natjecanje učenika zanimanja automehaničar.

Svečanosti otvaranja bili su nazočni Vesna Šerepac, pročelnica Upravnog odjela za društvene djelatnosti, kao predstavnica Virovitičko-podravske županije, Martina Pavin iz Upravnog odjela za društvene djelatnosti Virovitičko-podravske županije, Franjo Petrić, savjetnik za obrazovanje pri Obrtničkoj komori Virovitičko-podravske županije i Vladimir Lesić, direktor autokuće Auto Šatrak d.o.o.

Ravnatelj škole Vladimir Reider pozdravio je sudionike natjecanja te im poželio dobrodošlicu i dobar uspjeh na natjecanju. Prigodnim riječima sudionicima natjecanja obratila se i Vesna Šerepac, predstavnica Virovitičko-podravske županije koja je potom i otvorila natjecanje.

Na natjecanju je sudjelovalo 28 učenika iz 6 županija i 14 škola: Bjelovara, Vinkovaca, Našica, Osijeka, Donjeg Miholjca, Đakova, Slavonskog Broda, Nove Gradiške, Požege, Čazme, Daruvara, Grubišnog Polja, Orahovice te škola domaćin iz Virovitice.

Teorijski dio natjecanja odvijao se u prostoru škole domaćina, a praktični dio natjecanja u autokući Auto Šatrak d. o. o. u Virovitici koja je i ovoga puta nesebično ustupila svoj prostor za ovogodišnje natjecanje.

Pravo sudjelovanja na Državnom natjecanju, koje će se održati 16. i 17. travnja 2012. godine u Tehničkoj školi Karlovac, steklo je šest najbolje plasiranih učenika:

1. Alen Keser, Industrijsko-obrtnička škola Nova Gradiška (mentorica Ivana Manda)
  2. Vinko Šokić, Industrijsko-obrtnička škola Nova Gradiška (mentorica Ivana Manda)
  3. Ivan Stančerić, Srednja škola Čazma (mentor Goran Deželić)
  4. Leon Paulić, Srednja strukovna škola Vinkovci (mentor Antun Babić)
  5. Andrijano Šimunović, Srednja škola Čazma (mentor Goran Deželić)
  6. Alen Posavec, Industrijsko-obrtnička škola Virovitica (mentor Aleksandar Bogatić)