Posjet Interliberu

Autor: Kristina Golubić Smojver, 17. 11. 2022.

Učenicima naše Škole otvorila se prilika da otputuju na jednodnevni izlet u Zagreb na sajam knjiga, zvani Interliber. Mnogi su razredi odmah pristali i željno iščekivali taj dan. Uoči putovanja svi smo bili uzbuđeni. Vodile su nas nastavnice Maja Ivanac, Silvija Pošta, Kristina Horvat-Vargović, Klaudija Fadljević-Gomerčić, Barbara Borovac, Mihaela Šiljković i Kristina Golubić Smojver. Kada smo stigli na sajam knjiga, bili smo oduševljeni količinom knjiga i raznovrsnim izborom za prave knjiške moljce. Na Interliberu našlo se za svakoga ponešto. Vidjeli smo razne izložbe i preko sto štandova prepunih djela poznatih autora. Nismo stigli pregledati sve, no sve što smo vidjeli i prelistali bilo je zaista jako lijepo. Jako nam je drago što smo imali priliku posjetiti takav sajam i naučiti nešto novo, no također smo se mi, učenici 2. KO, 3. KO, 4. KO, 1. Fd, 2.Fd, 4. Fd i 3. CNC/C razreda pobliže upoznali i izgradili međusobna prijateljstva. Nakon edukativnog posjeta Interliberu, imali smo slobodno vrijeme u trgovačkom centru. Naravno da smo uživali u tome, no nedugo nakon toga išli smo u kino gledati film Black Adam. Odabirom filma smo bili oduševljeni! Svima nam je odlazak u kino dobro došao da se odmorimo od cijelog dana. Nakon kina slijedio je povratak kući, svi umorni i iscrpljeni jedva smo čekali stići doma, ali isto tako srca su nam bila ispunjena srećom i zadovoljstvom. Tolikom srećom da ćemo još mjesecima pričati o ovom izletu.

Bojana Škorić, 4. KO

« Svibanj 2024 »